Discofox na Pierwszy Taniec

Discofox (2 na 1, 2 na 2) to idealne rozwiązanie dla par, które chcą, żeby ich pierwszy taniec wyglądał naturalnie, tak jakby tańczyli ze sobą od lat. Zaletą tego stylu tanecznego jest możliwość wykorzystania poznanych figur i patentów tanecznych na części zabawowej uroczystości weselnej. Instruktor kładzie duży nacisk na partnera, gdyż to głównie on jest odpowiedzialny za prawidłowy przebieg choreografii pierwszego tańca. Często discofox łączony jest z modyfikacją walc angielskiego lub walca wiedeńskiego, by urozmaicić schemat kroków. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest możliwość doboru różnego rodzaju muzyki.
Więcej informacji na temat pierwszego tańca dla nowożeńców znajdą Państwo w naszym Kąciku Nowożeńców. Jest to strona stworzona z myslą o przyszłych parach młodych i poruszane są w niej główne zagadnienia związane ze ślubem i weselem.

Wejdź na stronę
Kącika Nowożeńców

Kontakt

Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław
Zaułek Świdnicki - I piętro

tel. (+48) 66-88-34-550
lub
tel. (+48) 605-499-162

Polecamy

Salsa Wrocław, Kurs Salsy Kubańskiej we Wrocławiu, Kurs Tańca, Nauka Salsy, Lekcje Tańca

Gorąca salsa jest popularym na całym świecie tańcem latynoamerykańskim. Zapraszamy na naukę salsy, która daje dużo przyjemności i satysfakcji, a przy okazji jest dobrą zabawą. (kliknij tutaj, żeby wejść do działu GORĄCA SALSA w Szkole Tańca Al-Mara).Kącik Nowożeńców w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu, Pierwszy Taniec Wrocław, Szkoła Pierwszego Tańca dla Nowożeńców, Nauka Tańca na Wesele, Lekcje Indywidualne dla Pary Młodej

Kącik Nowożeńców to strona stworzona z myślą o przyszłych parach młodych. Poruszane są w nim główne kwestie związane ze ślubem i weselem. (kliknij tutaj, żeby wejść do KĄCIKA NOWOŻEŃCÓW w Szkole Tańca Al-Mara).Belly Dance, Orientalny Taniec Brzucha, Kurs Tańca Orientalnego, Nauka Tańca Brzucha Wrocław, Szkoła Tańca Brzucha we Wrocławiu, Szkoła Tańca Orientalnego Al-Mara, Kursy Tańca dla Pań

Najlepsza i najkrótsza definicja raks sharki, czyli orientalnego tańca brzucha:
"Moje ciało jest świątynią, a taniec jest moją modlitwą". (kliknij tutaj, żeby wejść do strony poświęconej ORIENTALNEMU TAŃCU BRZUCHA w Szkole Tańca Al-Mara).

Pomysł na prezent, bon podarunkowy, co kupić na prezent

Podaruj bliskiej osobie eleganckie zaproszenie na dowolny kurs tańca.Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław
Zaułek Świdnicki - I piętro

tel. (+48) 66-88-34-550
lub
tel. (+48) 605-499-162

szkola_al-mara@wp.pl

Wejdź na stronę
Szkoły Tańca Al-MaraKącik Nowożeńców to strona stworzona z myślą o przyszłych parach młodych. Poruszane są w nim główne kwestie związane ze ślubem i weselem.

Wejdź na stronę
Kącika NowożeńcówGorąca salsa jest popularym na całym świecie tańcem latynoamerykańskim. Zapraszamy na naukę salsy, która daje dużo przyjemności i satysfakcji, a przy okazji jest dobrą zabawą.

Wejdź na stronę
Gorącej SalsyGrupa Tańca Orientalnego Al-Mara jest jednym z najlepszych zespołów belly-dance'owych w Polsce

Wejdź na stronę
Grupy Tańca Orientalnego
Al-MaraSzkoła Tańca Al-Mara Wrocław