Szkoła Tańca Al-Mara we Wrocławiu - ZAUŁEK ŚWIDNICKI RYNEK WROCŁAW ul. Ofiar Oświęcimskich 19 - 50-069 Wrocław - tel. (+48) 66-88-34-550 lub tel. (+48) 605-499-162  - Zapraszamy na Kurs Tańca
Aktualnosci Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Oferta Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Grafik Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Cennik Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Warsztaty Taneczne w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu Wydarzenia Taneczne w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu Osiągnięcia Szkoły Tańca Al-Mara z Wrocławia Pokazy Tańca, Oferta Pokazów Tanecznych Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Galeria Zdjęć i Filmów Szkoły Tańca Al-Mara z Wrocławia Życie Medialne Szkoły Tańca Al-Mara z Wrocławia Instruktorzy Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Partnerzy Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Grupa Tańca Orientalnego Al-Mara Działająca Pod Egidą Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Kontakt do Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu
Oferta

Od lipca 2012 Szkoła Tańca Al-Mara zaprasza do centrum miasta. Znajdujemy się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy samym Rynku. Dysponujemy klimatyzowanymi, przestronnymi i stylowymi salami.

Nasza Kadra

Pracują z nami pasjonaci tańca, od lat kształcący się na warsztatach w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju. Wyróżnia nas zaangażowanie i pasja jaką wkładamy w naszą pracę.

Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.
aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Kursy tańca dla dzieci

Taniec Towarzyski
Hip Hop

Kliknij na nazwę kursu, by dowiedzieć się więcej.

aktualnosci

Kursy tańca dla singli

Kurs Tańca dla Singli

Kliknij na nazwę kursu, by dowiedzieć się więcej.

aktualnosci

Kursy tańca 50+ dla seniorów

Kurs Tańca 50+ dla Seniorów - Taniec Towarzyski

Taniec Brzucha dla Kobiet Dojrzałych

Kliknij na nazwę kursu, by dowiedzieć się więcej.

pierwszy taniec wrocław

Pierwszy Taniec dla Nowożeńców

Najważniejszą częścią uroczystości weselnej jest pierwszy taniec Młodej Pary. Przygotowaliśmy kilka form nauki dla nowożeńców.

Zajęcia indywidualne dla nowożeńców
Zajęcia grupowe dla nowożeńców

Kliknij na nazwę kursu, by dowiedzieć się więcej.

oferta dla firm i grup zorganizowanych

Specjalna Oferta dla FIRM

Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę dla firm i grup zorganizowanych. Możliwość dostosowania terminu, programu zajęć i kuszące warunki cenowe - dają nam przewagę nad innymi szkołami tańca. Zachęcamy do wyboru kursu tańca w tematyce, jaki Państwa interesuje. Zajęcia mogą odbywać się w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Czas trwania zajęć również do ustalenia. W ofercie posiadamy zajęcia godzinne oraz półtora godzinne.

tel. (+48) 66-88-34-550 lub 605-499-162

Podobają się Państwu nasze projekty???

ZOSTAŃ SPONSOREM NASZYCH PROJEKTÓW

OFERTA SPONSORSKA NASZYCH PROJEKTÓW

pokazy tańca wrocław
pokazy tańca wrocław

Pokazy Tańca

Profesjonalni tancerze - artyści współpracujący ze Szkołą Tańca Al-Mara zapewnią pokazy na najwyższym poziomie artystycznym. Pod egidą Szkoły działa grupa tańca orientalnego Al-Mara mająca na swoim koncie między innymi wicemistrzostwo Świata i Europy, Mistrzostwo Europy Wschodniej oraz Mistrzostwa na arenie krajowej.

Grupa słynie z niezwykle widowiskowych interpretacji belly dance. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- Pokazy solistek
- Pokazy grupowe
- Taniec z atrybutami (skrzydła Izis, fanveile, jedwabne woale, wachlarze z piór, taniec z mieczem)
- Nowoczesny taniec brzucha
- Bollywood
- Burleska
- Tribal

Oferujemy również szeroki wachlarz pokazów z innych dziedzin tanecznych. Pokazy tańca w parze:
- Elegancki walc
- Gorąca salsa
- Zmysłowa rumba
- Namiętne tango
- Brazylijska samba
- Dynamiczna cha cha
- Skoczny jive
- Szalony charleston

Nasz zespół na specjalne życzenie może przygotować program w dowolnej technice tanecznej. Zasłynęliśmy z niezwykłych pokazów - spektakli, mamy na swoim koncie przepiękne choreografie ze spektaklu Tango w całości przygotowanym przez tancerzy naszej Szkoły oraz pokazy Burleski.

Po namiastkę naszych umiejętności zapraszamy Państwa do naszej Galerii, gdzie możecie obejrzeć filmy oraz zdjęcia. kliknij tutaj, by przejść do Galerii

Więcej informacji w dziale Pokazy - kliknij tutaj, by przejść do Pokazy

wieczór panieński wrocław
pokazy tańca wrocław
wieczór panieński wrocław

Wieczory Panieńskie

Zapraszamy do centrum miasta na Wieczór Panieński, który zapamiętacie Panie na zawsze! Z tej niezwykłej okazji Al-Mara rozbłyśnie tysiącem świec, zapachnie olejkiem aromatycznym, a nasze sale swoim wystrojem przypominające sale pałacowe, sprawią, że poczujecie się Panie jak w bajce! Wieczór Panieński w Al-Marze to niesamowite przeżycia i dobra zabawa.

Zachęcamy do spędzenia wieczoru w przytulnych wnętrzach naszej kamieniczki. Dysponujemy klimatyzowanymi salami w zabytkowym stylu . Łączny metraż naszej szkoły to 240m2.

Wieczór może być oparty na dowolnej formie tanecznej:
- pole dance - taniec na rurze,
- taniec brzucha,
- salsa,
- erotic dance,
- burleska,
- taniec hula.

W cenę wieczoru wliczona jest nauka tańca oraz mały podarunek dla Panny Młodej.

W imprezie może wziąć udział fotograf upamiętniający wieczór.

wynajem sal wrocław
wynajem sal wrocław

Wynajem Sal

Udostępniamy sale taneczne na lekcje tańca, spotkania towarzyskie, imprezy firmowe, konferencje, szkolenia itp.

W naszym kompleksie znajdują się dwie sale. Większa 100 m2, mniejsza 50 m2, dwie szatnie, dwie toalety, sala z rurami do pole dance 40 m2. Cała powierzchnia Szkoły zajmuje 240 m2.

Ceny wynajmu zależą od godzin wynajęcia sal i celu, do jakiego mają posłużyć sale. Oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna!

W przypadku organizacji imprez na terenie Szkoły, służymy pomocą w zakresie cateringu oraz zapewniamy pokazy taneczne z dowolnie wybranej przez Państwa techniki. Możemy też przeprowadzić naukę tańca dla Państwa gości. W przypadku skorzystania z większej ilości naszych usług, duże rabaty!

wynajem sal wrocław
wynajem sal wrocław

Klub Tańca Sportowego

Szkoła Tańca Al-Mara jest zrzeszona w Polskim Związku Tańca Freestyle (PZTF) oraz w International Dance Organization (IDO).

W roku 2012 nasza reprezentacja zdobyła liczne zaszczytne tytuły na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej:

- Wicemistrzostwo Świata i Europy - kategoria Oriental Show Formacja, Liberec 2012
- Wicemistrzostwo Świata i Europy - kategoria Oriental Show mini Formacja, Liberec 2012
- V miejsce na Mistrzostwach Świata i Europy - kategoria duet show (Anna Furtek, Paulina Orłowska), Liberec 2012
- I miejsce Mistrzostwa Europy Wschodniej - kategoria Formacja Belly Dance, Kraków 2012
- Mistrzostwo Polski - kategoria Klasyka Belly Dance, Nysa 2012
- II wicemistrzyni Polski Małgorzata Zujewicz w kategorii Oriental Show, Nysa 2012
- Mistrzostwo Polski - kategoria Show Belly Dance, Nysa 2012

Jeśli chcesz dołączyć do reprezentacji Al-Mary i wystartować z nami w konkursie - zgłoś się do nas! Czekamy na maila od Ciebie - szkola_al-mara@wp.pl

Wieczorki Taneczne

Szkoła organizuje cykliczne spotkania taneczne. W weekendy zapraszamy na świetną zabawę pod okiem instruktora.

U nas możesz zakosztować tańca na Balu Hawajskim, poszaleć na imprezie Andrzejkowej, przywitać z nami Nowy Rok, a potem wpaść do nas na imprezę karnawałową.

Taniec jest fantastyczną formą zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu. Oprócz regularnych zajęć grupowych oferujemy Państwu możliwość trenowania i wykorzystywania nabytych umiejętności podczas tematycznych Wieczorków Tanecznych. W czasie imprezy tanecznej będziecie mogli Państwo zatańczyć różnorodne tańce towarzyskie, użytkowe i salsę.

>> Przeczytaj o Wieczorkach Tanecznych <<

Sklepik

W szkole znajduje się sklepik z napojami i słodkościami.

Dzięki współpracy z Pracownią Anaberia (www.anaberia.pl) można też zakupić u nas oryginalną biżuterię z sutaszu i równie oryginalne torebki.

wynajem sal wrocław
wynajem sal wrocław
wynajem sal wrocław

Przedstawienia dla Dzieci, Kinderbale

Szukacie Państwo niebanalnego przedstawienia dla dzieci łączącego elementy spektaklu wraz z animacją taneczną?

Dla przedszkoli i szkół przygotowaliśmy specjalną ofertę teatralno - taneczną, w ramach której dzieci będą mogły poznać postaci z baśni i nauczyć się przeróżnych kroków tanecznych. Nasze przedstawienie ma charakter aktywnej animacji, do której uczestnictwa zaprosimy dzieci.

Na latający dywan zaprosi dzieci Dżin z Lampą Alladyna. Przez potarcie tajemniczej lampy, przed oczami dzieci pojawią się postaci z bajek w przepięknych tanecznych układach. Dzieci, poza wędrówką po Krainie Baśni, będą mogły wziąć czynny udział w animacji i nauczyć się podstawowych kroków tanecznych.

Przedstawienia organizujemy w naszej Szkole, w samym centrum miasta przy wrocławskim Rynku. Dysponujemy piękną salą przeznaczoną na widowiska i warsztaty taneczne.

Dla zorganizowanych grup prowadzimy zajęcia z dowolnej techniki tanecznej.

Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do obejrzenia naszej Galerii z pracy z dziećmi.

przedstawienie teatralne wrocław
przedstawienie teatralne wrocław
wynajem sal wrocław
wynajem sal wrocław
wynajem sal wrocław

Przedstawienia Teatralne

Od stycznia 2013 roku Al-Mara otwiera swoje podwoje dla spektakli teatralnych i kabaretów. Pod hasłem Teatralnia, chcemy weekendowo uczynić z naszej Szkoły najprawdziwszy teatr. Tancerze grupy mają na swoim koncie kilka spektakli, zarówno tanecznych jak i teatralnych. Wszystkie projekty przygotowuje Małgorzata Zujewicz, choreograf i reżyser przedsięwzięć.

Rewia Orientalna Zahira Moja Miłość

Wyjątkowa rewia taneczna oparta na elementach różnych tańców orientalnych - ale głównie na arabskim tańcu brzucha. Opowiada o magicznych kobietach wschodu - o miłości, pasji i pożądaniu... Główną bohaterką jest Zahira - córka bogatego właściciela ziem, która czarownie tańczyła i tanecznie czarowała. Mówili o niej wieszczka... Na scenie towarzyszą jej przepiękne tancerki - taneczne czarodziejki, które wprawią w zachwyt każdego...

Powiew orientu, dźwięk dalekich dzwonków, historia miłości, która zmienia życie... To spektakl, którego nie można przeoczyć! Wielobarwne widowisko, w którym wzięło udział ponad trzydziestu tancerzy cieszyło się ogromną popularnością.

Rewia Tango

Wyjątkowa rewia taneczna, która łączy w sobie elementy tańca, muzyki i teatru. Nowatorska inscenizacja opowiada historię Roxanne, która zwabiona potrzebą łatwego zarobku trafia do Domu Różanej Rozkoszy. Jej aksamitne ciało sprawia, że w krótkim czasie staje się najbardziej pożądanym Kwiatem Ogrodu, detronizując poprzednią Królową, Karminową Suzette. Gdy pojawia się Dymitr i z wzajemnością zakochuje w Roxanne, Suzette postanawia go uwieść, by rozdzielając kochanków, zniszczyć życie Roxanne...

Wrocławscy widzowie wielokrotnie mogli podziwiać spektakl na scenie wrocławskiego Pałacyku.

Spektakl wrócił na scenę Pałacyku w roku 2009, w nowej aranżacji tanecznej i z nową, doskonalszą obsadą...

mOralność pAni dUlskiej akt 4

Przekomiczna wersja Moralności Pani Dulskiej. Rzecz dzieje się w Dulszczynowie, w którym rządzi Aniela Dulska, znana sołtysina. Współczesne realia pokazują rodzinę Dulskich w zupełnie nowej odsłonie. Spektakl ten rozbawił niejednokrotnie publiczność do łez. Uroku i lekkości dodaje mu ścieżka muzyczna, bardzo starannie opracowana, muzyka bowiem zdaje się w tym spektaklu komentować to, co dzieje się na scenie.

stat4u
Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław
Łap karnet