Kurs Tańca Użytkowego - DISCOFOX

Kurs tańca użytkowego organizowany jest w systemie zajęć grupowych, jak również na życzenie w systemie lekcji indywidualnych. Zajęcia grupowe odbywają się raz w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Kurs podstawowy trwa trzy miesiące (jest to okres, po którym poczują się Państwo swobodnie w tym stylu tanecznym). Po zakończeniu kursu podstawowego istnieje możliwość kontynuowania kursu na wyższym poziomie wtajemniczenia. Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach - to sprawia, że nauka jest bardziej skuteczna i przynosi szybkie efekty.

Program Kursu Tańca

Program kursu zawiera elementy rytmiki - żebyście Państwo potrafili odnaleźć się w tańcu przy każdym stylu muzycznym. Do każdych zajęć dobrana jest odpowiednia muzyka, którą można spotkać na współczesnych dyskotekach i dancingach. Każde zajęcia rozpoczynają się od przypomnienia materiału tanecznego, który był przerobiony na poprzednich lekcjach. Odpowiedni dobór figur tanecznych sprawia, że wszystkie lekcje zazębiają się i tworzą płyną całość. Każdy nowowprowadzony element jest dokładnie opisany pod względem prowadzenia partnerki.

Cennik

Karnet na Zajęcia Grupowe
NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

Koszt karnetu na zajęcia grupowe wynosi 75 zł od osoby - Karnet obejmuje cztery kolejne lekcje po 45 minut raz w tygodniu.

Z kartą MultiSport Plus oraz OK System - bez dopłat do karnetu

PROMOCJA STUDENCKIE HARCE! - Koszt karnetu na zajęcia grupowe wynosi 55 zł od osoby za okazaniem legitymacji uczniowskiej lub studenckiej - Karnet obejmuje cztery kolejne lekcje po 45 minut raz w tygodniu.

Koszt karnetu 60+ na zajęcia grupowe wynosi 44 zł od osoby za okazaniem dowodu osobistego - Karnet obejmuje cztery kolejne lekcje po 45 minut raz w tygodniu.

Honorujemy kartę MultiSport, MultiSport Wrocław Taniec, kurs tańca Wrocław MultiSport, szkoła tańca Wrocław, Multisport

Szkoła tańca w OK System, Taniec OK System Wrocław, Zajęcia Taneczne OK System we Wrocławiu, Szkoła Tańca Al-Mara w OK System

Lekcje Indywidualne

Pojedyncza lekcja indywidualna wynosi 90 zł od pary - Lekcja trwa pełną godzinę zegarową. Możliwość dostosowania terminu do Państwa preferencji czasowych.

Pakiet 5 lekcji indywidualnych wynosi 400 zł od pary, czyli pojedyncza lekcja kosztuje 80 zł - Terminy dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

Pakiet 10 lekcji indywidualnych wynosi 750 zł od pary, czy pojedyncza lekcja kosztuje 75 zł - Terminy dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

Pakiet 15 lekcji indywidualnych wynosi 1050 zł od pary, czy pojedyncza lekcja kosztuje 70 zł - Terminy dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

Zapisy na Grupowe Zajęcia Taneczne

>> Zobacz, aktualny grafik zajęć taneczych <<

UWAGA! Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc
tel. 66-88-34-550Lekcje indywidualne mogą odbyć się w dowolnym terminie. Spotkanie dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

Kontakt

Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław
Zaułek Świdnicki - I piętro

tel. (+48) 66-88-34-550
lub
tel. (+48) 605-499-162Polecamy

Salsa Wrocław, Kurs Salsy Kubańskiej we Wrocławiu, Kurs Tańca, Nauka Salsy, Lekcje Tańca

Gorąca salsa jest popularym na całym świecie tańcem latynoamerykańskim. Zapraszamy na naukę salsy, która daje dużo przyjemności i satysfakcji, a przy okazji jest dobrą zabawą. (kliknij tutaj, żeby wejść do działu GORĄCA SALSA w Szkole Tańca Al-Mara).Kącik Nowożeńców w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu, Pierwszy Taniec Wrocław, Szkoła Pierwszego Tańca dla Nowożeńców, Nauka Tańca na Wesele, Lekcje Indywidualne dla Pary Młodej

Kącik Nowożeńców to strona stworzona z myślą o przyszłych parach młodych. Poruszane są w nim główne kwestie związane ze ślubem i weselem. (kliknij tutaj, żeby wejść do KĄCIKA NOWOŻEŃCÓW w Szkole Tańca Al-Mara).Belly Dance, Orientalny Taniec Brzucha, Kurs Tańca Orientalnego, Nauka Tańca Brzucha Wrocław, Szkoła Tańca Brzucha we Wrocławiu, Szkoła Tańca Orientalnego Al-Mara, Kursy Tańca dla Pań

Najlepsza i najkrótsza definicja raks sharki, czyli orientalnego tańca brzucha:
"Moje ciało jest świątynią, a taniec jest moją modlitwą". (kliknij tutaj, żeby wejść do strony poświęconej ORIENTALNEMU TAŃCU BRZUCHA w Szkole Tańca Al-Mara).

Pomysł na prezent, bon podarunkowy, co kupić na prezent

Podaruj bliskiej osobie eleganckie zaproszenie na dowolny kurs tańca.Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław
Zaułek Świdnicki - I piętro

tel. (+48) 66-88-34-550
lub
tel. (+48) 605-499-162

szkola_al-mara@wp.pl

Wejdź na stronę
Szkoły Tańca Al-MaraKącik Nowożeńców to strona stworzona z myślą o przyszłych parach młodych. Poruszane są w nim główne kwestie związane ze ślubem i weselem.

Wejdź na stronę
Kącika NowożeńcówGorąca salsa jest popularym na całym świecie tańcem latynoamerykańskim. Zapraszamy na naukę salsy, która daje dużo przyjemności i satysfakcji, a przy okazji jest dobrą zabawą.

Wejdź na stronę
Gorącej SalsyGrupa Tańca Orientalnego Al-Mara jest jednym z najlepszych zespołów belly-dance'owych w Polsce

Wejdź na stronę
Grupy Tańca Orientalnego
Al-MaraSzkoła Tańca Al-Mara Wrocław