Szkoła Tańca Al-Mara we Wrocławiu - ZAUŁEK ŚWIDNICKI RYNEK WROCŁAW ul. Ofiar Oświęcimskich 19 - 50-069 Wrocław - tel. (+48) 66-88-34-550 lub tel. (+48) 605-499-162  - Zapraszamy na Kurs Tańca
Aktualnosci Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Oferta Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Grafik Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Cennik Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Warsztaty Taneczne w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu Wydarzenia Taneczne w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu Osiągnięcia Szkoły Tańca Al-Mara z Wrocławia Pokazy Tańca, Oferta Pokazów Tanecznych Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Galeria Zdjęć i Filmów Szkoły Tańca Al-Mara z Wrocławia Życie Medialne Szkoły Tańca Al-Mara z Wrocławia Instruktorzy Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Partnerzy Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Grupa Tańca Orientalnego Al-Mara Działająca Pod Egidą Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu Kontakt do Szkoły Tańca Al-Mara we Wrocławiu
warsztaty

Dni Kobiecości i Fiesta Orientalna
sobota - 09.03.2013r

Z okazji Dnia Kobiet Al-Mara zaprasza do wspólnego świętowania wszystkie Panie. Ten szczególny czas jest wyjątkowy dla naszej szkoły, ponieważ Al-Mara znaczy kobieta. Przygotowaliśmy szalone warsztaty pełne słońca oraz fiestę orientalną. Do wspólnej zabawy zapraszamy od godziny 12:00 do... ;)

>> Więcej o Dniach Kobiecości i Fieście Orientalnej <<

Taneczne Walentynki - 10.02.2013r (niedziela)

Wszystkich zakochanych zapraszamy do naszej romantycznej krainy miłości na pełne uniesień i zmysłowych wrażeń tanecznych Warsztaty Walentynkowe. Nauka tańców miłości przy blasku świec, to najbardziej oryginalny pomysł na spędzenie dnia zakochanych.

>> Dowiedz się więcej o Tanecznych Walentynkach <<

Najbardziej Roztańczone Ferie 2013 we Wrocławiu

Poczuj cudowny nastrój radosnej zabawy podczas zimowych ferii we Wrocławiu. Poznaj nowych fajnych kolegów, którzy lubią się bawić tak jak ty. U nas poznasz modne i popularne techniki taneczne, nauczysz się czegoś nowego, czego w zwykłej szkole nie doświadczysz.

>> Wejdź i zapisz się już teraz <<

Karnawałowe Dni Kobiecości - sobota - 19.01.2013

Zapraszamy na taneczne szaleństwo z okazji karnawału. Cykl warsztatów specjalnie dla pań w atrakcyjnych cenach. W programie wyjątkowe warszaty taneczne z różnych dziedzin tańca.

>> Więcej o Karnawałowych Dniach Kobiecości <<

Sylwestrowy kurs tańca Wrocław, Sylwester Wrocław, Nauka Tańca przed Sylwestrem

Sylwestrowe Warsztaty Taneczne dla Par - Intensywny Kurs w Super Cenie

Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie na parkiecie i chcesz to zmienić – zapraszamy na specjalne intensywne kursy tańca przygotowujące do tegorocznego sylwestrowego szaleństwa!

Kurs przeznaczony dla wszystkich tych, którzy kochają taniec i dobrą zabawę albo... chcieliby dopiero zacząć dobrze się bawić zamiast stać wtedy, kiedy wszyscy się bawią!

>> Więcej o Sylwestrowych Warsztatach Tanecznych<<

Mikołajkowe Dni Kobiecości - Warsztaty Taneczne dla Pań - sobota - 08.12.2012

Zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe przedświąteczne szaleństwo taneczne.

>> Wejdź i zapisz się już teraz <<

Dni Kobiecości - Warsztaty dla Pań
sobota - 18.11.2012r - Szkoła Tańca Al-Mara
Rynek Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19

Na jesienna niepogodę zapraszamy na energetyczne warsztaty, którymi mamy zamiar wywołać uśmiech na ustach wszystkich Pań. Tradycyjne już Dni Kobiecości w Al-Marze to warsztaty taneczne za grosze, jarmark pełen kobiecych drobiazgów, smakowa herbatka i ciasteczka.

>> Szczegółowy program Dni Kobiecości <<

Andrzejkowy Kurs Tańca dla Par
Super Okazja Cenowa 40zł

Zaczaruj wszystkich swoim tańcem w czasie andrzejkowej zabawy. Z nami ekspresowo poznasz podstawy tańca w parze oraz triki do wykorzystania podczas andrzejkowych szaleństw. Program bazuje na elementach discofoxa i salsy.

>> Wejdź i zapisz się już teraz <<

Studenckie Harce
Kursy Tańca dla Studentów w SUPER CENIE

Studenckie Harce - kurs tańca dla studentów w bardzo atrakcyjnej cenie! Dzięki naszej wyjątkowej ofercie będziecie mogli poczuć się prawdziwym królem i prawdziwą królową parkietu na każdym parkiecie we Wrocławiu. Proponujemy zajęcia taneczne przy rytmach muzyki popularno-klubowej. Podpieranie ściany przejdzie do lamusa. Zyskasz pewność siebie, dzięki której rozbłyśniesz na parkiecie. Polecamy kursy solo dla studentek!

>> Wejdź tu i Sprawdź to! <<

Warsztaty z Rekwizytami - Taniec z Fanveilem
28.10.2012r (niedziela) g. 16:00-18:30

Zapraszamy na cykl warsztatów z rekwizytami - tym razem tajniki używania fanveili. Zajęcia prowadzi Yanarim, która w tym roku zdobyła II vicemistrzostwo Polski na Krajowych Mistrzostwach IDO w kategorii Oriental Show. Warsztaty odbędą się 28.10.2012 w godzinach 16:00-18:30. Koszt 45 zł.

>> Opis Warsztatów <<

Salsa Latino Mix dla Studentek w SUPER CENIE

Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej zajęcia w cenie 40 zł (cena karnetu, 4 razy 60 min). Zapraszamy we wtorki o 19.00.
Obecnie najpopularniejsza forma zajęć tanecznych. Skupia się głównie na tańcach latynoamerykańskich takich, jak: Salsa, Samba, Cha-Cha, Rumba, Jive i Paso doble. Kurs przeznaczony dla Pań, niepotrzebny jest tu partner. Zapraszamy kobiety, które chcą tańczyć jak gorące latynoski, rozruszać biodra, nabrać pewności siebie, a przede wszystkim dobrze się bawić...

>> Wejdź tu i Sprawdź to! <<

Dni Kobiecości - Warsztaty dla Pań
niedziela - 07.10.2012r
Szkoła Tańca Al-Mara
Rynek Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19

Na jesienna niepogodę zapraszamy na energetyczne warsztaty, którymi mamy zamiar wywołać uśmiech na ustach wszystkich Pań. Tradycyjne już Dni Kobiecości w Al-Marze to warsztaty taneczne za grosze, jarmark pełen kobiecych drobiazgów, smakowa herbatka i ciasteczka.

>> Szczegółowy program Dni Kobiecości <<

Lato z Tańcem - Wakacyjne Warsztaty Taneczne
Szkoła Tańca Al-Mara, ul. Ofiar Oświęcimskich 19

Serdecznie zapraszamy na roztańczone lato w nowej Al-Marze. Przygotowaliśmy bogatą ofertę warsztatową. Nasze sale są klimatyzowane, więc niestraszne nam upały. Warsztat trwa od poniedziałku do piątku. Na wszystkie warsztaty zapraszamy solo.

>> Szczegóły Lata z Tańcem <<

Warsztaty Taneczne Tribal Fusion
z Martyną Rejczak - 27.05.2012 (niedziela)

Serdecznie zapraszamy 27.05.2012r. na dwugodzinne warsztaty taneczne TRIBAL FUSION z MARTYNĄ REJCZAK. Tematem warsztatów jest KROKI I KOMBINACJE. Warsztat przydatny do tworzenia własnej choreografii - różnorodne pomysły, jak połączyć ze sobą kroki.

>> Więcej o Warsztatach z Martyną <<

Taneczna Majówka Wrocław 2012
Warsztaty Taneczne dla Pań i Par

Serdecznie zapraszamy na warsztaty taneczne podczas długiego weekendu majowego. Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała wyjątkowe warsztaty dla pań i par w bardzo korzystnych cenach - specjalne zniżki dla Posiadaczy Karty MultiSport. W programie między innymi belly dance ze skrzydłami Izis, taniec z fanveilem, rock'n'roll, swing, salsa, bachata, tango argentyńskie i party dance.

>> Więcej o Tanecznej Majówce 2012 <<

Taniec z Fanveilem - 22.04.2012r (niedziela)

Zapraszamy na warsztaty taneczne z Yanarim. Tematem będzie Taniec z fanveilem. Krótka choreografia nawiązuje do choreografii, którą Yanarim zdobyła brązowy medal na Krajowych Mistrzostwach Polski IDO 2012 Belly Dance/Oriental.

>> Więcej o warsztatach <<

Warsztaty z Camilią 18.03.2012r (niedziela)

Serdecznie zapraszamy wszystkie fanki belly dance na warsztaty taneczne z Camilią. Tematem warsztatów będzie Interpretacja muzyki polularnej - choreografia belly pop. Warsztaty odbędą się w niedzielę 18.03.2012r w naszej szkole. Dla uczestniczek Gali Kursantek mamy specjalną ofertę cenową.

>> Więcej o warsztatach tanecznych z Camilią <<

Wielkie Święto Kobiet - Marcowe Dni Kobiecości
11.03.2012r (niedziela)

Al-Mara to z arabskiego kobieta, zatem mamy ogromną przyjemność w weekend po ósmym marca, zaprosić Was, Drogie Panie, na wielkie święto Kobiet! 11go marca w Al-Marze - niezwykłe kursy tańca, smakołyki, jarmark i wielkie świętowanie! W programie między innymi: belly flamenco; fun&dance; zumba; burleska; salsa solo; podstawy tanca brzucha; shakira czyli modern belly dance; drum solo i shimmi; praca woalem w tancu.

>> Szczegółowy program Dni Kobiecości <<

Warsztaty z Jamilah - 19.02.2012r (niedziela)
KLUB POD KOLUMNAMI

Zapraszamy wszystkie fanki tańca brzucha na warsztaty belly dance z Jamilah. Tematy warsztatów: Taniec z jedwabnym woalem i Melaya Leff. Warsztaty odbędą się w niedzielę 19.02.2012r w KLUBIE POD KOLUMNAMI, plac Świętego Macieja 21, Wrocław

>> Więcej o warsztatach tanecznych z Jamilah <<

Taneczne Walentynki - 12.02.2012r (niedziela)

Wszystkich zakochanych zapraszamy do naszej romantycznej krainy miłości na pełne uniesień i zmysłowych wrażeń tanecznych Warsztaty Walentynkowe. Nauka tańców miłości przy blasku świec, to najbardziej oryginalny pomysł na spędzenie dnia zakochanych.

>> Dowiedz się więcej o Tanecznych Walentynkach <<

Ferie Zimowe 2012 z Tańcem
Najbardziej roztańczone ferie we Wrocławiu

Zapraszamy na zimową przygodę z tańcem... Kurs tańca to wspaniała forma na spędzenie wolnego czasu... Zajęcia trwają po 1,5 godziny i odbywają się codziennie od 16.01.2011r. do 20.01.2011r. (I tydzień) oraz od 23.01.2011r. do 27.01.2011r. (II tydzień).

>> Kliknij, by zapoznać się z naszą ofertą na ferie <<

Sylwestrowe Warsztaty Taneczne dla Par

Zaczaruj wszystkich swoim tańcem, zostań Królem i Królową Parkietu w czasie sylwestrowej zabawy. Z nami ekspresowo poznasz podstawy tańca w parze oraz triki do wykorzystania podczas szaleństw sylwestrowej nocy. Program bazuje na elementach discofoxa i salsy.

>> Więcej o Kursie Sylwestrowym - tutaj<<

Mikołajkowe Dni Kobiecości - 04.12.2011r

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe przedświąteczne szaleństwo taneczne. Tego dnia będziemy serwować w Al-Marze gorącą czekoladę z cynamonem i pyszne pierniki własnej roboty... a do tego dużo tańca. Program Mikołajkowych Dni Kobiecości jest bardzo bogaty, więc każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie.

>> Mikołajkowe Dni Kobiecości - więcej informacji <<

Warsztaty Taneczne Belly Dance w Szkole Tańca Al-Mara, Warsztaty Taneczne Tańca Brzucha, Taniec Brzucha, Belly Dance, Kurs Tańca Wrocław, Szkoła Tańca

Dni Kobiecości w Al-Marze - 05.03.2011r

Żeby zaistnieć na parkiecie - nie potrzebny Ci mężczyzna! Świętuj z nami swoją kobiecość!

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy w Al-Marze wyjątkowy cykl warsztatów tanecznych dla Pań.

>> Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji <<

Ferie Zimowe z Tańcem we Wrocławiu 2011r

Zapraszamy na zimową przygodę z tańcem... Kurs tańca to wspaniała forma na spędzenie wolnego czasu... Zajęcia trwają po 1,5 godziny i odbywają się codziennie od 14.02.2011r. do 18.02.2011r. (I tydzień) oraz od 21.02.2011r. do 25.02.2011r. (II tydzień).

>> Pełna oferta na ferie zimowe 2011 <<

Taneczne Walentynki 2011 we Wrocławiu

Taneczne Walentynki - 13.02.2011r (niedziela)

Romantyczna atmosfera, zmysłowe ruchy, blask świec, bliskość dwóch ciał.

Wszystkich zakochanych zapraszamy do naszej romantycznej krainy miłości na pełne uniesień i pełne zmysłowych wrażeń taneczne warsztaty walentynkowe.

Nauka tańców miłości przy blasku świec, to najbardziej oryginalny pomysł na spędzenie dnia zakochanych.

>> Kliknij, by dowiedzieć się więcej o
Tanecznych Walentynkach w Al-Marze<<

Mikołajki w Szkole Tańca Al-Mara, Mikołajkowe warsztaty taneczne dla par, Kurs Tańca Wrocław, Szkoła Tańca

Mikołajkowe Warsztaty Taneczne dla Par

Kurs tańca to idealny prezent na Mikołajki, jak również rozgrzewka przed szampańską zabawą na Sylwestra.

13:00-15:00 - Podstawy Tańca w Parze
Nauka kroków i figur tanecznych, które można śmiało wykorzystać do większości utworów muzycznych spotykanych na imprezie.

15:00-17:00 - Gorąca Salsa na Rozgranie
Gorące rytmy to najlepsze lekarstwo na chłodne grudniowe dni.

>> Mikołajkowe Warsztaty Taneczne - Szczegóły <<

Dni Kobiecości w Al-Marze - 27.11.2010r (sobota)

Warsztaty taneczne oraz spotkania są kontynuacją zapoczątkowanych przez Szkołę Tańca Al-Mara spotkań w gronie kobiecym. Tego dnia w Al-Marze pełna gama warsztatów tanecznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na zupełnie nowe style taneczne, a także na kursy cieszące się już ogromnym zainteresowaniem.

Jeśli masz ubrania (codziennego użytku), stroje do tańca, biżuterię i chciałabyś wymienić je na "coś innego" to właśnie u nas! Poza tym tego dnia w naszej Szkole do kupienia spódnice do tańca - sceniczne i te do cwiczeń oraz chusty orientalne.
Poczęstunek ciasteczkowy i karmelowa herbata dla wszystkich :)

>> Więcej o Dniach Kobiecości tutaj <<

ZAINA Warsztaty Taneczne Belly Dance
24.10.2010r (niedziela)

TEMAT: Taniec estradowy do utworu Baid Anak

Kilka słów o Zainie:
Zaina - dyplomowana tancerka tańca arabskiego Polskiej Federacji Tańca. Zdobywczyni II miejsca na Pucharze Świata organizowanym przez Ligę Profesjonalistów Tańca Orientalnego i Federację Tańca Orientalnego(Rosja) na Cyprze, w klasyce jak i II miejsca w kategorii show belly dance. Brązowa medalistka II Otwartego Pucharu Ukrainy w Doniecku oraz Wszechrosyjskiego Pucharu Ligi Profesjonalistów Tańca Orientalnego w Moskwie. Uczestniczka Festiwalu Tańca Orientalnego Karawan 2010 we Lwowie- V miejsce.Laureatka Mistrzostw Polski IDO belly dance 2008 i 2009 w kategorii kobiety solo klasyka oraz show belly dance solo. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy w Mińsku i Mistrzostwach Świata w Moskwie. Zdobywczyni I miejsca na IV Festiwalu Tańca Brzucha Nova Orient 2009 w kategorii klasyka solo.

>> Szczegóły warsztatów z ZAINĄ <<

Warsztaty Taneczne z Kasią Wronką
23.10.2010r (sobota)

TEMAT: Drum Solo - Szlifowanie izolacji w tańcu brzucha

O Kasi Wronce:
Naukę tańca brzucha rozpoczęła u Jasmin Mazloum. Jej kolejne instruktorki to: Dominiki Sucheckiej, Munique Neith, Sadie, Tamalyn Dallal, Kami Liddle, Petit Jamilla, Mira Betz, Samanta Hasthorpe, Sonia, Bozenka, Ariellah. Doskonale odnajduje się przy energicznym akompaniamencie bębnów (drum solo). Obecnie na zajęciach z Tribal Fusion u Dominiki osiąga kolejne stopnie wtajemniczenia w pracy nad uelastycznianiem swojego ciała.

Uczestniczka: Arabian Night (II i III edycja), Festiwal Bębnów (III i IV edycja), Wielokulturowe Street Party (II i III edycja), festiwal Bom Dia Brasil oraz występuje na imprezach klubowych (I miejsce w konkursie Orientmanii) i charytatywnych.

>> Więcej o warsztatach z Kasią Wronką <<

ALAYA SHIRIN Warsztaty Belly Dance
16.10.2010r (sobota)

TEMAT: Interpretacja rytmów orientalnych w choreografii megance na przykładzie utworu Arabian Dream z płyty Oriental Fantasy vol. 10

Alaya Shirin jest wybitnym pedagogiem, posiada niezwykle bogatą wiedzę na temat tańca brzucha. Zajęcia z nią polecamy wszystkim koneserkom i wielbicielkom belly dance. Serdecznie zapraszamy na stronę Alayi Shirin, by zapoznać się z jej bogatym życiorysem tanecznym.

>> Więcej o warsztatach z ALAYĄ SHIRIN <<

QUESSE - Warsztaty Taneczne TRIBAL FUSION
09.10.2010r (sobota)

TEMAT 1: Wolne kombinacje w tribal fusion
Zajmiemy się wolnymi, lirycznymi kombinacjami tribalowymi, skoncentrujemy się na starannych pozach, płynnych przejściach i miękkich ruchach...

TEMAT 2: Dynamika, przestrzeń, przemieszczenie się w tribal fusion
Panowanie nad przestrzenią, praca stóp - elementy często odsuwane na drugi plan przez skoncentrowanie na skomplikowanej technice bioder adeptki tribal fusion. A przecież właśnie ciekawe wykorzystanie przestrzeni w tańcu jest podstawą dobrego show, a staranna praca stóp niezbędnym wykończeniem dopracowanego technicznie tańca...

>> Więcej o warsztatach z QUESSE <<

Warsztaty Taneczne Belly Dance z Gwiazdą
CAMILIA 11.09.-12.09.2010r

W tym sezonie, dla wiernych fanek belly dance, które pragną rozwijać i poszerzać swoje umiejętności taneczne, Al-Mara przygotowała cykl warsztatów, na których gościć będą gwiazdy tańca orientalnego z całej Polski. Na dobry początek i otwarcie sezonu, zapraszamy wszystkie tancerki na warsztaty z tegoroczną zwyciężczynią Nova Orient w kategorii semi-professional, Camilią.

>> Szczegóły warsztatów z CAMILIĄ <<

TANIEC HULA Wakacyjne Warsztaty Taneczne
24.07.2010r (sobota)

Podczas gorących wakacji zapraszamy na spotkanie z tańcem hula. Tradycyjne tańce hula są związane z wierzeniami dawnych Hawajczyków. Na zajęciach poznamy historię z życia Pele - bogini wulkanów i nauczymy się opowiadać ją w tańcu.

Kobiety dla Kobiet - Dni Kobiecości w Al-Marze
06-07.03.2010r (sobota i niedziela)

Serdecznie polecamy cykliczne imprezy organizowane przez Szkołę Tańca Al Mara we Wrocławiu.

Z okazji Dnia Kobiet przygotowałyśmy specjalną ofertę dla Pań, które pragną zrobić coś dla siebie... 6-7 MARCA 2010 - w tych dniach mamy WYJĄTKOWĄ propozycję - coś dla ciała i dla ducha... Zapraszamy na: karmelową herbatę, słodki poczęstunek, masaż, zdobienie ciała henną, do sklepiku orientalnego, na konsultacje z makijażu i na cykl zajęć tanecznych.

stat4u
Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław
Łap karnet