Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław, Salsa, Kurs Tańca, Nauka Salsy Kubańskiej, Nowojorskiej, Los Angeles

KURS TAŃCA - NAUKA SALSY

Kurs Tańca, Nauka Salsy Wrocław, Szkoła Tańca Al-Mara we Wrocławiu

Kurs salsy prowadzony jest w systemie zajęć grupowych, jak również na specjalne życzenie istnieje możliwość spotkań w postaci lekcji indywidualnych. Zajęcia grupowe odbywają się raz w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Kurs podstawowy trwa trzy miesiące (jest to okres, po którym poczują się Państwo swobodnie w tym stylu tanecznym). Po trzech miesiącach kurs jest dalej kontynuowany na wyższym poziomie zaawansowania. Naszym ogromnym atutem jest fakt, że zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach, w których instruktor może poświęcić Państwu więcej uwagi. To sprawia, że nauka u nas jest bardziej efektywna.

PROGRAM KURSU TAŃCA

Szkoła Tańca Wrocław, Kurs Tańca, Nauka Salsy, Salsa

Program kursy salsy zawiera elementy rytmiki i objaśnienie podstaw rytmicznych salsy. Na kursie poznają Państwo prawidłowe sposoby trzymania się w parze i poruszania po parkiecie. Ćwiczenie improwizowanego łączenia poznanych figur w różne kombinacje. Każde zajęcia rozpoczynają się od powtórzenia materiału poznanego na poprzednich zajęciach. Wszystkie nowe figury wprowadzane na lekcji są dokładnie opisane pod kątem prawidłowego prowadzenia partnerki w salsie. W programie kursu są podstawy salsy (kubańskiej i styl Los Angeles). Na wyższych stopniach zaawansowania poznają państwo salsę styl New York, Bachatę i Merengue.

CENNIK

Karnet na Zajęcia Grupowe
NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

Koszt karnetu na zajęcia grupowe wynosi 75 zł od osoby - Karnet obejmuje cztery wejścia po jednej godzinie lekcyjnej raz w tygodniu.

Karnet Studenckie Harce - 55 zł od osoby - Za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej do 26 roku życia. Karnet obejmuje cztery wejścia po jednej godzinie lekcyjnej raz w tygodniu.

Z kartą MultiSPort Plus oraz OK System - bez dopłat do karnetu

Honorujemy kartę MultiSport, MultiSport Wrocław Taniec,

Szkoła tańca w OK System, Taniec OK System Wrocław, Zajęcia Taneczne OK System we Wrocławiu, Szkoła Tańca Al-Mara w OK System

Lekcje Indywidualne

Pojedyncza lekcja indywidualna wynosi 90 zł od pary - Lekcja trwa pełną godzinę zegarową. Możliwość dostosowania terminu do Państwa preferencji czasowych.

Pakiet 5 lekcji indywidualnych wynosi 400 zł od pary, czyli pojedyncza lekcja kosztuje 80 zł - Terminy dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

Pakiet 10 lekcji indywidualnych wynosi 750 zł od pary, czy pojedyncza lekcja kosztuje 75 zł - Terminy dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

Pakiet 15 lekcji indywidualnych wynosi 1050 zł od pary, czy pojedyncza lekcja kosztuje 70 zł - Terminy dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

ZAPISY NA GRUPOWE ZAJĘCIA TANECZNE

>> Zobacz, aktualny grafik zajęć taneczych <<

UWAGA! Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc
tel. 66-88-34-550Lekcje indywidualne mogą odbyć się w dowolnym terminie. Spotkanie dostosowane do Państwa preferencji czasowych.

KONTAKT

Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław
Zaułek Świdnicki - I piętro

tel. (+48) 66-88-34-550
lub
tel. (+48) 605-499-162POLECAMY

Kurs Tańca Użytkowego - Discofox we Wrocławiu, Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław zaprasza na naukę tańca w parze

Wybierasz się na imprezę taneczną, a nie potrafisz tańczyć??? Mamy specjalną ofertę dla Ciebie. Kurs Tańca Użytkowego - Discofox to idealne rozwiązanie. (kliknij tutaj, żeby wejść do działu DISCOFOX w Szkole Tańca Al-Mara).

Kącik Nowożeńców w Szkole Tańca Al-Mara we Wrocławiu, Pierwszy Taniec Wrocław, Szkoła Pierwszego Tańca dla Nowożeńców, Nauka Tańca na Wesele, Lekcje Indywidualne dla Pary Młodej

Kącik Nowożeńców to strona stworzona z myślą o przyszłych parach młodych. Poruszane są w nim główne kwestie związane ze ślubem i weselem. (kliknij tutaj, żeby wejść do KĄCIKA NOWOŻEŃCÓW w Szkole Tańca Al-Mara).Belly Dance, Orientalny Taniec Brzucha, Kurs Tańca Orientalnego, Nauka Tańca Brzucha Wrocław, Szkoła Tańca Brzucha we Wrocławiu, Szkoła Tańca Orientalnego Al-Mara, Kursy Tańca dla Pań

Najlepsza i najkrótsza definicja raks sharki, czyli orientalnego tańca brzucha:
"Moje ciało jest świątynią, a taniec jest moją modlitwą". (kliknij tutaj, żeby wejść do strony poświęconej ORIENTALNEMU TAŃCU BRZUCHA w Szkole Tańca Al-Mara).

Szkoła Tańca Wrocław, Kursy Tańca we Wrocławiu, Nauka Tańca

Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław
Zaułek Świdnicki - I piętro

tel. (+48) 66-88-34-550
lub
tel. (+48) 605-499-162

szkola_al-mara@wp.pl

Wejdź na stronę
Szkoły Tańca Al-MaraPierwszy Taniec Wrocław, Nauka Pierwszego Tańca we Wrocławiu, Chreografia Pierwszego Tańca dla Nowożęńców

Kącik Nowożeńców to strona stworzona z myślą o przyszłych parach młodych. Poruszane są w nim główne kwestie związane ze ślubem i weselem.

Wejdź na stronę
Kącika NowożeńcówKurs Tańca Użytkowego we Wrocławiu, Szkoła Tańca Wrocław, Discofox, Taniec Towarzyski

Wybierasz się na imprezę taneczną, a nie potrafisz tańczyć??? Mamy specjalną ofertę dla Ciebie. Kurs Tańca Użytkowego - Discofox to idealne rozwiązanie.

Wejdź na stronę
Discofox - Taniec UżytkowyGrupa Tańca Orientalnego Al-Mara we Wrocławiu, Taniec Brzucha, Taniec Arabski, Bollywood, Taniec ze Skrzedłami Izis, Taniec z mieczem

Grupa Tańca Orientalnego Al-Mara jest jednym z najlepszych zespołów belly-dance'owych w Polsce

Wejdź na stronę
Grupy Tańca Orientalnego
Al-MaraSzkoła Tańca Al-Mara Wrocław