Nauka Orientalnego Tańca BrzuchaKURS TAŃCA BRZUCHA

Zajęcia grupowe z tańca brzucha odbywają się raz w tygodniu po godzinie zegarowej. Grupy liczą kilka osób, to sprawia, że nauka jest bardziej efektywna. W ofercie posiadamy wszystkie poziomy zaawansowania.

ZAPISY DO NOWYCH GRUP

UWAGA! Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc
tel. 66-88-34-550

Aktualny grafik - kliknij tutaj

CENNIK - KOSZT KARNETU

Karnet Zajęcia Orientalne - 85zł - ważny przez cztery kolejne tygodnie, zajęcia trwają godzinę zegarową oraz parkiet otwarty (4x60min + 1x60min)

Karnet MultiSport - 0 zł - ważny na cztery kolejne wejścia od daty pierwszych zajęć, zajęcia trwają 60 minut oraz parkiet otwarty (4x60min + 1x60min), wymagana kaucja zwrotna wysokości 50 zł

Karnet FitFlex - 0 zł - ważny na cztery kolejne wejścia od daty pierwszych zajęć, zajęcia trwają 60 minut oraz parkiet otwarty (4x60min + 1x60min), wymagana kaucja zwrotna wysokości 50 zł

Karnet OK System - 0 zł - ważny na cztery kolejne wejścia od daty pierwszych zajęć, zajęcia trwają 60 minut oraz parkiet otwarty (4x60min + 1x60min), wymagana kaucja zwrotna wysokości 50 zł

Pojedyńcze wejście na zajęcia grupowe trwające godzinę zegarową - 30 zł

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

SZKOŁA TAŃCA AL-MARA
UL. OFIAR OŚWIĘCIMSKICH 19
50-069 WROCŁAW
I PIĘTRO - ZAUŁEK ŚWIDNICKI
TEL. (+48) 66-88-34-550

e-mail: szkola_al-mara@wp.pl
www.al-mara.pl

JAK SIĘ UBRAĆ NA ZAJĘCIA TANECZNE?

Na początek najwygodniej będzie Wam w stroju niekrępującym ruchów. Można ubrać dres, legginsy, na górę bawełnianą lub przewiewną bluzeczkę, a najlepiej top odsłaniający brzuch, co ułatwia nam kontrolę nad brzuchem, nad prawidłową pracą mięśni . Na zajęciach preferujemy bose stopy, ewentualnie baletki, nie polecamy tańca w skarpetkach, a już na pewno nie w butach.

Pomocna na pewno okaże się chusta z pobrzękującymi monetkami, którą przepasuje się na biodrach. Taką chustę udostępniamy naszym kursantkom na zajęciach, także na początek nie trzeba mieć własnej.

Z czasem polecamy zamianę spodni na spódnice. Ponieważ taniec brzucha słusznie uważany jest za najbardziej kobiecy taniec świata, spódnica podkreśli jego wdzięk i kobiecość. Zachęcamy Panie, by przychodząc do Al-Mary, stroiły się na zajęcia, spotkanie z tańcem jest w naszej szkole świętem dla każdej z nas ;)

Nie zapomnijcie o wodzie mineralnej do picia. Na naszych gości zawsze czeka też smakowa herbata w dzbanuszku.

BELLY DANCE - CZY TO TYLKO TANIEC?

Oczywiście, że nie! Odkrycie samej siebie, pokonanie barier własnego ciała, zaakceptowanie własnej figury, prowadzące do tego, że każda z kobiet tańczących, a właściwie odprawiających ten magiczny rytuał, może pokochać samą siebie i na nowo uwierzyć w to, że w każdym wieku można zacząć robić coś dla siebie. Warto pokonać barierę strachu, która towarzyszy niemal każdej pani na pierwszej lekcji tańca. Niektóre przychodzą na zajęcia za namową bardziej odważnych koleżanek, niektóre dla rozrywki, zabawy, ćwiczenia sylwetki - każdy powód jest dobry. Najważniejsza jest sama chęć udziału w zajęciach i pokonanie bariery nieśmiałości i wstydu. Warto odkryć to, co kobiecie dała natura, nie na darmo taniec brzucha uznawany jest za najbardziej kobiecy taniec świata. "Moje ciało jest świątynią, a taniec jest moją modlitwą" - to najlepsza i najkrótsza definicja raks sharki. Dajmy się ponieść orientalnej tajemnicy i poznać smak tego co niby dalekie, a jednocześnie tak bliskie każdej kobiecie, bo drzemie w każdej z nas.Następne tematy:

Historia Orientalnego Tańca Brzucha

Rekwizyty do Tańca Brzucha

Belly Dance - Orientalny Taniec Brzucha

SZKOŁA TAŃCA BRZUCHASzkoła Tańca
Al-Mara Wrocław

ul. Ofiar Oświęcimskich 19

(+48) 66-88-34-550
lub
(+48) 605-499-162


Strona Głowna
Szkoły Tańca Al-Mara
Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław