Kącik Nowożeńców - Kurs Pierwszego Tańca dla Nowożeńców we Wrocławiu - Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław, ul. Hugona Kołłątaja 24 (parter), tel. (+48) 66-88-34-550 lub (+48) 605-499-162, Lekcje Indywidualne z Choreografii na Pierwszy Taniec

Wstęp

Jaki taniec wybrać?

Utwór na pierwszy taniec

Oprawa artystyczna pierwszego tańca

Nasi instruktorzy

Podziękowania i referencje od naszych par

Wideo z udziałem naszych par


Kurs pierwszego tańca ZAPISY

Regulamin

Szkoła tańca Al-Mara


Kontakt
----------------------

Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław

ZAUŁEK ŚWIDNICKI WROCŁAW
I piętro

tel. (+48) 66-88-34-550
lub
tel. (+48) 605-499-162
e-mail:
szkola_al-mara@wp.pl

ING Bank Śląski
93 1050 1575 1000 0090 6460 7428
----------------------

Honorujemy kartę MultiSport, Multisport Benefit Wrocław Taniec,

Honorujemy Kartę MultiSport Benefit


Honorujemy kartę FitFlex, Fitflex Wrocław Taniec,

Honorujemy Kartę FitFlex


Szkoła tańca w OK System, Taniec OK System Wrocław, Zajęcia Taneczne OK System we Wrocławiu, Szkoła Tańca Al-Mara w OK System

Akceptujemy OK System

----------------------

Eleganckie zaproszenie na dowolny kurs tańca to wspaniały pomysł na wyjątkowy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby

Nie masz pomysłu na prezent dla Pary Młodej? Zajrzyj tutaj...

----------------------


PATRON STRONY

Szkoła Tańca
"Al-Mara"
DISCOFOX
Kurs Tańca Użytkowego
SALSA
Kurs Salsy Kubańskiej
BELLY DANCE
Kurs Tańca Brzucha

Kurs Pierwszego Tańca
Zajęcia indywidualne

Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała bogatą ofertę nauki pierwszego tańca dla Nowożeńców. Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej komfortowy sposób nauki, który przynosi szybkie efekty, gdyż program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości ruchowych Nowożeńców. W razie potrzeby instruktor pomoże w doborze muzyki na pierwszy taniec i opracuje indywidualną choreografię pod nią. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie realizujemy innowacyjne pomysły. Przy tej formie nauki terminy dostosowane są pod możliwości czasowe przyszłych Par Młodych, jak również częstotliwość i ilość spotkań. Wśród tych wszystkich atutów oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć indywidualnych.

- - - - -

Koszt pojedynczej lekcji indywidualnej to 90 zł od pary za godzinę zegarową.

Przy jednorazowym wykupie pakietu pięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 80 zł, czyli łącznie 400 zł od pary.

Natomiast przy jednorazowym wykupie pakietu dziesięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 75 zł, czyli łącznie 750 zł od pary.

SUPER RABAT!!! Przy wykupie jednorazowym pakietu piętnastu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi jedyne 70 zł, czyli łącznie 1050 zł od pary. Jest to NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU!!!

Zobacz, kto prowadzi zajęcia z pierwszego tańca

Wymagamy przedpłaty na nasze konto przed pierwszą lekcją - minimum za pojedynczą lekcję - 90 zł. Przy nieopłaconych lekcjach rezerwacja terminu zajęć indywidualnych wygasa.

Opłata rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe i indywidualne (przelewem, bądź w siedzibie szkoły w godz. 17:00-21:00) wymagana jest w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. Nieopłacone rezerwacje przepadają.

- - - - -

Kurs Pierwszego Tańca
Zajęcia grupowe

Inną formą nauki, którą przygotowała Szkoła Tańca Al-Mara są zajęcia grupowe dla Nowożeńców. Program nauki obejmuje podstawowe kroki walca angielskiego lub walca wiedeńskiego i discofox'a (2 na 1 lub 2 na 2) oraz naukę ceremonialnych zachowań partnerów przed i po pierwszym tańcu. Wszystkie kroki łączone są ze sobą w choreografię. Zajęcia prowadzone są w bardzo małych grupach (od 2 do 4 par) w systemie warsztatowym, bądź standardowo raz w tygodniu. Wielkim atutem jest tutaj korzystna cena.

Kurs - 4 spotkania po jednej lekcji raz w tygodniu wynosi 75 zł od osoby.

Akceptujemy Kartę MultiSport Plus i OK System bez dopłat!!!

Honorujemy karty Fitflex, Benefit Systems, Nauka Pierwszego Tańca z Kartą FitFlex

Honorujemy OK system, Benefit Systems, Nauka Pierwszego Tańca z OK System

Przy rezerwacji miejsca pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 50 zł. Przy 100% frekwencji kaucja zostaje zwrócona. Nieobecność można odrobić w innym terminie w dacie ważności karnetu. Za każdą nieodrobioną nieobecność pobieramy 20 zł z kaucji.

Opłata rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe i indywidualne (przelewem, bądź w siedzibie szkoły w godz. 17:00-21:00) wymagana jest w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. Nieopłacone rezerwacje przepadają.

Planowane Terminy:

Zobacz, aktualne zapisy na kurs pierwszego tańca

OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA MIEJSC
TEL 66-88-34-550 LUB 605-499-162

Zobacz, kto prowadzi zajęcia z pierwszego tańca
- - - - -
Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław
stat4u