aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Pierwszy Taniec dla Nowożeńców

Oferta » Pierwszy Taniec dla Nowożeńców

Zatańcz swój wymarzony pierwszy taniec!

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. W tych szczególnych chwilach chcemy Państwu towarzyszyć i służyć pomocą w przygotowaniach i organizacji wesela.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia grupowe

Referencje od naszych par

 • Pierwszy Taniec dla Nowożeńców - Zajęcia Indywidualne

  Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała bogatą ofertę nauki pierwszego tańca dla Nowożeńców. Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej komfortowy sposób nauki, który przynosi szybkie efekty, gdyż program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości ruchowych Nowożeńców. W razie potrzeby instruktor pomoże w doborze muzyki na pierwszy taniec i opracuje indywidualną choreografię pod nią. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie realizujemy innowacyjne pomysły. Przy tej formie nauki terminy dostosowane są pod możliwości czasowe przyszłych Par Młodych, jak również częstotliwość i ilość spotkań. Wśród tych wszystkich atutów oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć indywidualnych.

  Zajęcia indywidualne już od 70 zł za godzinę zegarową od pary!

  Więcej informacji

 • Pierwszy Taniec dla Nowożeńców - Zajęcia Grupowe

  Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała wyjątkową ofertę zajęć grupowych z walca dla przyszłych Nowożeńców. Program nauki obejmuje podstawowe kroki walca wiedeńskiego oraz naukę ceremonialnych zachowań partnerów przed i po pierwszym tańcu. Wszystkie kroki łączone są ze sobą w bloki taneczne, które można wykorzystać do choreografii na pierwszy taniec. Z poznanych kroków Para Młoda może sama ułożyć swój indywidualny i niepowtarzalny pierwszy taniec, bądź zdać się na pomoc naszych świetnie wyszkolonych instruktorów, którzy podchodzą do każdej pary indywidualnie. Wielkim atutem jest tutaj korzystna cena. 

  Koszt karnetu na 4 kolejne wejścia to 75 zł od osoby.

   Jako jedyna szkoła tańca we Wrocławiu prowadzimy kursy grupowe dla nowożeńców bez dopłat z Kartą MultiSport Plus i OK System. 

  Więcej informacji

 • aniol.jpg

  Podziękowania - Referencje

  Gdy emocje związane ze ślubem i weselem już opadną, podzielcie się z nami wrażeniami jakie Wam towarzyszyły podczas pierwszego tańca oraz jak wyglądały jego przygotowania. Opiszcie, które momenty w pierwszym tańcu zrobiły na publiczności największe wrażenie. Za każdy wpis bardzo dziękujemy.

   

  Żeby dodać wpis prosimy wysłać e-mail zatytułowany "Podziękowania-Referencje" na adres: szkola_al-mara@wp.pl w załączniku dodać Wasze zdjęcie. Wpis zostanie dodany przez administratora przy najbliższej aktualizacji strony.

 • index[2].jpg

  Instruktorzy Pierwszego Tańca

  Zobacz, kto prowadzi zajęcia z pierwszego tańca dla przyszłych nowożeńców.

 • index[1].jpg

  Jaki taniec wybrać???

  Odwieczny problem każdej Młodej Pary to wybór pierwszego tańca. Z reguły wybór tańca powiązany jest z temperamentem Nowożeńców. Jedni wybierają tradycyjnie - spokojnego i dystyngowanego walca - jak w "tańcu z gwiazdami", drudzy kładą nacisk na naturalność i luz, którą daję im discofox z elementami walca, natomiast inni stawiają na show pełne szaleństwa i dobrego humoru. Coraz więcej Par Ślubnych decyduje się na tę formę pierwszego tańca.

 • index[3].jpg

  Pokaz Tańca na Weselu

  Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych pokazów tanecznych, a także pokazy solistek. Szczególnie gorąco polecamy niezwykle widowiskowe pokazy tańca orientalnego, które cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem i są ubóstwiane przez gości weselnych.

  Nasza szkoła stwarza niepowtarzalną możliwość wystąpienia Panny Młodej wraz z zespołem.

  Jest to niesamowita niespodzianka dla Pana Młodego i gości. Wraz z Panną Młodą grupa taneczna przygotowuje krótką choreografię, którą zaprezentować można np. w ramach oczepin. W ramach pokazu orientalnego polecamy tradycyjny taniec brzucha, taniec ze skrzydłami Izis i z woalami.

  Poza pokazami orientalnymi dysponujemy ciekawymi choreografiami z każdego stylu tanecznego. Pokazy taneczne wykonują profesjonalni tancerze pracujący pod egidą naszej szkoły. Tematyka pokazu sięga od salsy, tańców latynoamerykańskich, przez tańce standardowe, aż po tango argentyńskie i szalone mixy taneczne - show lata 20., 30., 50., 60….

 • index[4].jpg

  Wieczór Panieński

  W Szkole Tańca Al-Mara organizujemy Wieczory Panieńskie z pokazami i nauką tańca. Klimat wieczoru zależy od upodobań przyszłej Panny Młodej. Przyjaciółki Panny Młodej, które organizują wieczór panieński, mogą zaprosić ją w taneczną podróż po różnobarwnych magicznych krainach. Nasze propozycje obejmują:

  - odważną zabawę w tańcu z krzesełkiem, erotic dance na wesoło;
  - pełną barw krainę orientu z nauką tańca brzucha na wesoło;
  - podróż do Indii z nauką bollywoodzkiej choreografii rodem z hinduskiego planu filmowego;
  - wizytę na gorącej rozgrzanej Kubie w rytmach ognistej i rozpalonej salsy, bachaty i merengue;
  - niegrzeczną podróż do zmysłowej i pełnej pożądania krainy Moulin Rouge z nauką tańca erotycznego, który można wykorzystać podczas nocy poślubnej ;)
  - kokosowa przygoda na Hawajach przy melodyjnych dźwiękach i falujących biodrach w tańcu hula;

  Na ofertę wieczoru panieńskiego składa się godzinne spotkanie w Szkole Tańca Al-Mara, w ramach którego proponujemy naukę wybranego tańca na wesoło.

  Poza ofertą taneczną Szkoła Tańca Al-Mara udostępnia pomieszczenia na przygotowanie własnego wieczoru.

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również