Instruktorzy

 • malgosia.jpg

  Małgorzata Zujewicz-Pawlak

  Doświadczenie sceniczne i teatralne zdobyłam na deskach teatru pantomimy, z którym byłą związana w latach 2001-2004, gdzie pod czujnym okiem wspaniałego reżysera i pedagoga, Leszka Czarnoty,  rozwijałam swoje pasje teatralne i taneczne. Od kilku lat sama realizuję spektakle i widowiska, reżyserując i tworząc choreografie (rewia orientalna Zahira Moja Miłość, Retro Tango - Burleska Show, Summer Love, La Isla Bonita). Wiele lat temu „zaraziłam się” miłością do tańca orientalnego. Moja miłość przerodziła się w ogromną fascynację tym stylem, jestem mu wierna od 2003, nieprzerwanie kształcąc swoje umiejętności i rozwijając się na warsztatach krajowych i zagranicznych, m.in. u Camilii, Zainy, Jamilah, Suraiyi, Eleny Ramazanowej, Aleksieja Riaboszapki, Darii Mickiewicz, Beaty i Horaco Cifuentes, Sadie. Prowadzę grupę tańca orientalnego Al-Mara, z którą występuje na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Jestem również założycielką i choroegrafem nowoczesnej Formacji Tanecznej Show Art Dance. Kolejne pasje taneczne rozbudza we mnie moja druga połowa, to dzięki niemu rozwijam swoje umiejętności tańca w parze.

  Bardzo chętnie współpracuję z Nowożeńcami, tworząc choreografie na Pierwszy Taniec. Mogę realizować się w nich jako pasjonatka choreograf. Uwielbiam pracę twórczą z ludźmi. Tworzenie spektakli, niebanalnych choreografii i uczenie to mój żywioł, ponieważ mogę łączyć swoje dwie wielkie pasje - taniec i teatr. Ale moje serce bije w rytmie beledi i to taniec orientalny jest moją największą miłością.

  Moim największym osiągnięciem jest zdobycie z Al-Marą dwóch srebrnych medali na Mistrzostwach Świata w 2012 r. w Libercu w kategorii Oriental Show Grupa i Formacja.

   

   

 • andrzej.jpg

  Andrzej Pawlak-Zujewicz

  Specjalizuję się głównie w tańcu towarzyskim, który trenowałem pod okiem Anny i Wojciecha Jabczyńskich. Jestem tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiadam liczne tytuły zdobyte na arenie krajowej jak i międzynarodowej: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open w Sopocie, III miejsce na otwartych Mistrzostwach Czech oraz finałowe miejsca na Mistrzostwach Polski. Obecnie jestem instruktorem tańca towarzyskiego, salsy i tańca ogólnoużytkowego (discofox' a). Staram się rozwijać w innych dziedzinach tanecznych, fascynuje mnie między innymi tango argentyńskie oraz lindy hop. Dobrze czuję się w stylach latynoamerykańskich, które wymagają od tancerza niezwykłej sprawności fizycznej ciała. Jestem związany z renomowanymi szkołami tańca we Wrocławiu. Swoje pasje taneczne realizuję na scenie, uczestnicząc w licznych pokazach i tworząc własne choreografie taneczne.

   

  Jestem niezwykle cierpliwy. Chwalą to zwłaszcza Nowożeńcy, którzy zgłaszając się z prośbą o choreografię, oczekują od instruktora dużo serdeczności i wyrozumiałości. Moje choreografie są starannie przemyślane, staram się dopasować je do charakteru osób, z którymi pracuję. Jest mi niezwykle miło, gdy Pierwszy Taniec wywołuje uśmiech na twarzach gości i sprawia radość Młodej Parze.

 • karolina_galinska.jpg

  Karolina Galińska

  Na co dzień rozwiązuje technologiczne zagwozdki na Politechnice Wrocławskiej. Po godzinach natomiast, z zamiłowaniem kucharzy i wyzwala ogromne pokłady energii w tańcu. Uwielbia żywiołowe, a zarazem zmysłowe choreografie latino i sexy dance. Jest bardzo aktywna, ale potrzebuje też chwili dla siebie, by po prostu poleniuchować z filiżanką dobrej kawy. Karolina jest tancerką formacji Show Art Dance, profesjonalnej grupy tanecznej działającej na terenie całej Polski. Ma w swoim dorobku taneczne role w spektaklach "Retro Tango" i "Summer Love".

 • majaslusarczyk.jpg

  Maja Ślusarczyk

  Przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 6 lat. Od 9 lat trenuje dancehall i twerk, ale jeden styl tańca to za mało, bo nie lubi nudy. Dlatego szkoli się w wielu stylach, takich jak: popping, hip-hop, house, pole dance, burleska, videoclip dance, waacking pod okiem wielu znanych instruktorów, aby móc czerpać inspiracje i urozmaicać choreografie. Brała udział w licznych pokazach tanecznych, konkursach, spektaklach i warsztatach. Jednak tym co lubi najbardziej to łączyć twerk z treningiem tworząc twerkout- wyciska siódme poty, rzeźbi sylwetkę i wieńczy zajęcia ciekawą choreografią. Marzenie na najbliższą przyszłość, to JAMAJKA i doszkolenie się u mistrzów dancehallu! 😀

 • darialuczak.jpg

  Daria Łuczak

  Taniec towarzyszy mi od zawsze. Początkowo street dance, następnie taniec współczesny i balet aż w końcu znalazłam ten, który w pełni oddaje to, co w duży naprawdę mi gra. Może być energiczny, niespodziewany, z nutką szaleństwa, ale również spokojny, liryczny, jednak za każdym razem jest pełen emocji – belly dance. I choć uwielbiam taniec brzucha w jego tradycyjnej odsłonie, tak moje serce zabije mocniej, gdy połączy się go z innym tańcem, co w efekcie da nam w przepiękną fuzję. Jeśli chodzi zaś chodzi o mój taniec, to ja po prostu słucham muzyki – a ciało samo reaguje.

 • kuba.jpg

  Jakub Stańczyk

  Moja przygoda z tańcem zaczęła się 16 lat temu i trwa po dziś dzień. Na początku taniec był dla mnie dobrą zabawa i formą spędzenia wolnego czasu. Później przerodziło się to w moją największą życiową pasje. Specjalizuję się w tańcu towarzyskim. Jestem finalistą wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. W trakcie swojej kariery warsztat taneczny rozszerzałem dodatkowo o takie techniki tańca jak hip-hop, locking, house u znakomitego choreografa i trenera Filipa Ceszyka, a także taniec współczesny oraz salsę, którą szczególnie sobie upodobałem i wracam do niej w każdej możliwej chwili. W przyszłości planuje ubiegać się o certyfikat instruktora ZUMBA Fitness, która dodatkowa otworzyłaby moje horyzonty taneczne na nowe wartości w tańcu. Jest to niesamowita dawka zabawy, energii i ruchu dostępna dla każdego! Serdecznie zapraszam na zajęcia!

 • maja.jpg

  Maja Bartosik

  Nie znosząca nudy studentka budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Każdą wolną chwilę stara się spędzić na parkiecie. Przygodę z tańcem rozpoczęła jako 5-latka od lekcji tańca towarzyskiego i przez wiele lat kształciła się w tym kierunku. W 2013 roku postanowiła poszerzyć swoje horyzonty i rzuciła się w wir zmysłowej bachaty. Wkrótce zaczęła również bawić się burleską, kształcić technikę w tańcu jazzowym i szaleć w kubańskiej salsie. Ta różnorodność pozwala jej odnaleźć się niemalże w każdym tańcu co pokazuje w występach grupy Show Art Dance oraz w spektaklach tanecznych.

 • annawrobel.jpg

  Anna Wróbel

  Jestem tancerką wielostylową (Salsa, Bachata, Merengue, Rueda de Casino, Tap Dance, Jazz, Modern, Klasyka). Jednak najbardziej odnajduje się w stylach Latino.

  Na scenie występuje już od 12 lat zdobywając między innymi takie tytuły jak:

  - Wicemistrzostwo Polski kat. Salsa Shine duety 16+ 2016 

  - Mistrzostwo Polski kat. Salsa w parach 12-15 w 2013 

  - Półfinał mistrzostwa świata kat. Latin solo

   12-15 w 2011

  - Mistrzostwo świata kat.Salsa w parach do lat 11 w 2008 

  - Mistrzostwo Polski kat. Salsa solo do lat 11 w 2009

  - Wicemistrzostwo Polski kat. Salsa pary do lat 11 w 2009 

  Jestem osobą  bardzo dynamiczną i energiczną, a przy tym ciepłą i uśmiechnięta .Na prowadzonych przeze mnie zajęciach skupiam się głównie na technice i precyzji nie zapominają przy tym o dobrej zabawie.

 • joannaolszanowska.jpg

  Joanna Olszanowska

  Położna, zawodowo związana z pracą z dziećmi. Miłośniczka kotów i czekolady. Tańcem orientalnym fascynuje się od ponad dziesięciu lat, szczególną sympatią darzę jego mroczniejszą odmianę - tribal. 

  Mam za sobą występy z wieloma wrocławskimi zespołami tańca orientalnego, występowałam mi.in. na Castle Party, Nocy Muzeów oraz spektaklach tanecznych Szkoły Tańca Al-Mara. 

  Uważam, że taniec brzucha można połączyć z każdym rodzajem muzyki o czym będzie można się przekonać na prowadzonych przeze mnie zajęciach.

 • alicja_charatonik.jpg

  Alicja Hermanowicz

  Wciąż zabiegana, pewna siebie lingwistka. Od szóstego roku życia, kiedy rodzice pchnęli ją na parkiet, w tańcu zakochana jest bezgranicznie. Wychowana przez taniec towarzyski lubi dać się poprowadzić w powłóczystym walcu czy w ognistej cha-chy. Teatralna burleska pozwala wyzwolić w niej zmysłowość, a salsa daje jej i innym w jej otoczeniu energetycznego kopa.

  Po godzinach spędzonych za korporacyjnym biurkiem z entuzjazmem wskakuje na parkiet i swoją pasją dzieli się z tymi, którzy dają porwać się gorącym rytmom. Od prawie dwóch lat związana jest ze Szkołą Tańca Al-Mara, gdzie jako tancerka zasila skład grupy Show Art Dance, a jako instruktorka, dając upust swojej fantazji, tworzy choreografie szyte na miarę swoich kursantów. Żaden styl jej nie straszny – taka z niej wojowniczka!

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również